Twój dom może ci zastąpić cały świat.
Cały świat nigdy nie zastąpi ci domu.

Pomysł stworzenia osiedla przy alei brzozowej narodził się podczas jednego ze spotkań biznesowych, kiedy to jeden z uczestników szukający właśnie miejsca do życia dla siebie i swojej rodziny, powiedział szkoda że nie ma w Częstochowie czegoś wyjątkowego. To jedno zdanie zapoczątkowało proces, który doprowadził nas do chwili, gdy z pełnym przekonanie mówimy jest już w Częstochowie takie miejsce, osiedle przy alei brzozowej.

Wybraliśmy najlepsze miejsce

By tak się stało, potrzebowaliśmy kilku lat pracy. Zaczęliśmy od odpowiedzi na pytanie co znaczy wyjątkowe? Założeniem było stworzenie przestrzeni do mieszkania w mieście, tak by z jednej strony móc swobodnie korzystać z jego zalet z drugiej zaś zminimalizować ograniczenia i uciążliwości jakie stwarza. Nie mieliśmy wątpliwości, że kluczowym elementem od którego musimy zacząć jest wybór miejsca. Mamy zatem pierwszy z trzech fundamentów naszego projektu, jest nim UNIKALNA LOKALIZACJA.

Tylko w pierwszym gatunku

Realizacja marzenia o własnym domu odbywa się często raz w życiu. Dom powinien być solidny, trwały, wykonany z najlepszych materiałów. Podczas pracy nad projektem, technologią wykonania czy wyborem materiałów, powstało nawet hasło, że „budujemy nie na sprzedaż” Postanowiliśmy już na etapie projektowania nie mieć nic wspólnego z częstą praktyką rynkową w ramach której, nieruchomości „pod sprzedaż” planuje i buduje się tanio, z byle czego i byle jak.
Tak więc, do UNIKALNEJ LOKALIZACJI dołączyła DOSKONAŁA JAKOŚĆ.

Mieszkać wygodnie  i niedrogo

Zakup, budowa, proces wykańczania, aranżacja wnętrz i wreszcie przeprowadzka to zaledwie początek realizacji marzenia o własnym domu. W tym miejscu zaczyna się etap do którego często z dużym trudem i determinacją zmierzaliśmy od wielu miesięcy, wreszcie mieszkamy, rozkoszujemy się naszym nowym miejscem do życia. Poza urokami okolicy, wygodnymi wnętrzami, estetyką i wysoką jakością naszego domu pojawia się obecny przez kolejne długie lata aspekt kosztów związanych z użytkowaniem. W strukturze wydatków ponoszonych cyklicznie na utrzymanie domu, ogrzewanie stanowi największy i jednocześnie najbardziej zależny od nas element. Zaoszczędzenie kilkuset złotych miesięcznie na rachunkach za gaz, nie jest jednak możliwe bez wcześniejszej inwestycji. Zrealizowane przez nas elementy domów wykonane zostały zgodnie z wytycznymi dla domów energooszczędnych opisane szczegółowo w programie Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska promującego budownictwo oszczędzające energię.

Dobry fundament, to dobry dom

Powstał kompletny fundament osiedla przy alei brzozowej. ENERGOOSZCZĘDNA TECHNOLOGIA dołączyła do UNIKALNEJ LOKALIZACJI i DOSKONAŁEJ JAKOŚCI.

Wszyscy lubimy otaczać się pięknem. Przyjemniej żyje się w estetycznym i eleganckim miejscu. O to również zadbaliśmy i nasze osiedle również pod tym względem jest …, zresztą zobaczcie Państwo sami, WYJĄTKOWE.